Partnerské ordinace zubních lékařů, dentální hygieny a dalších subjektů

Partnerské ordinace zubních lékařů, dentální hygieny a dalších subjektů

MDDr. Lucie Konečná
Zdravotní středisko v Šitbořicích, Divácká 583

Ordinace poskytuje kompletní péči dutiny ústní dospělých i dětí a spolupracuje s dentální hygienou, stomatochirurgií a ortodoncií v Hustopečích u Brna a také s parodontologií ve Velkých Pavlovicích.

 

Tým MDDr. Lucie Konečné a zdravotní sestry Anety Sieglové je rád za každý zářivý úsměv.

 

V rámci SDUZ navštíví Základní a Mateřskou školu Šitbořice, kde budou edukovat asi 150 dětí ve věku od 3 do 9 let. Lekce proběhne 20. března 2023 v budovách škol.

MDDr. Nikola Kyliánková
ES DENT s.r.o., Syllabova 450, Bystřice

Tým profesionálů, který nabízí péči pro malé děti i jejich babičky 😊. Stará se o celé rodiny a nabízí komplexní stomatologickou péči. 

 

MDDr. Nikola Kyliánková vytvořila a založila dobrovolnický program Zdravý zoubek, který je zaměřený na prevenci a nácvik správného čištění zubů. V jeho rámci edukovala MDDr. Kyliánková děti v MŠ a ZŠ Bystřice, MŠ Pyšely, MŠ Čerčany a MŠ Kopretinka v Benešově. V roce 2022 bylo proškolených celkem 500 dětí. Na svém instagramu @zubni_bystrice uveřejňuje MDDr. Kyliánková různé články a videa určená pro rodiče, kteří chtějí naučit své děti správnému čištění zubů.

MUDr. Lenka Vachtová

Pracuje při rodičovské dovolené v ordinaci MUDr. Hlouškové v Praze. 

 

„Jako maminka dvou malých dětí vidím, kolik mýtů o dětských zoubkách se stále traduje. A že malé děti si o prevenci zapamatují víc, když to bude zábava mimo dosah vrtačky 😊

 

V rámci SDUZ 2023 navštíví 5 mateřských školek a Komunitní centrum Jahoda. Celkem edukuje 513 dětí. 

 

MUDr. Roman Přibek s.r.o.,

Bc. Tereza Vachtová, dentální hygienistka

Klostermannova 119, Štěkeň

 

Ve středu 22. 3. 2023 navštíví tým mateřskou školku Čejetice, kde těm nejmladším dětem budou předvedeny nástroje, které jsou používány při preventivních prohlídkách, a bude jim vysvětleno, proč je důležité pečovat o zoubky tak, aby se nemusely bát a na pravidelné návštěvy ordinace se těšily.

Ve čtvrtek 23. 3. 2023 přijdou starší děti z MŠ Čejetice do ordinace, kde si budou moci bez spěchu a stresu prohlédnout ordinaci, povozit se na křesle a klást otázky. 

V pátek 24.3.2023 proběhne stejná akce pro děti z MŠ Štěkeň. 

Vítáme spolupráci ordinací zubních lékařů, dentální hygieny a další subjektů.

Vaše aktivity uveřejníme po schválení na našich webových stránkách.

Kontaktujte prosím tiskové oddělení ČSK: dufkova@dent.cz

 

Děkujeme a těšíme se na Vaše podněty.